Galima pastebėti, kad vienas iš svarbiausių šventės akcentų yra išskirtinis kostiumas ar makiažas, šukuosenos. Grimas tokiu metu yra labai svarbus. Tačiau, tai tikrai nereiškia, kad jis gali atspindėti tik numirėlius, vampyrus, zombius ar panšius personažus. Kur kas dažniau yra kuriami ir kur kas švelnesni įvaizdžiai: stilizuotas moliūgas, kitoks princas/princesė ar tiesiog įvairūs rudens personažai. Žinoma, labai svarbu, kad ne tik pats šventę minintis asmuo atrodytų nuostabiai, tačiau ir pasirinktų šią progą atskleidžiančias pramogas ar tam tikrus užsiėmimus. Vienas iš tokių yra Pabėgimo kambarys Vilnius. Tai dar pakankamai nauja pramoga Lietuvoje. Tačiau, tokių kambarių yra kuriama vis daugiau ir įvairesnių. Pagrindinės čia atliekamos užduotys gali būti:

  • Lobio paieška;
  • Išėjimo paieškos ir klystkeliai;
  • Šiurpi kelionės eiga ir pan.

Gerai žinome, kad tai viena iš pramogų, kuomet mūsų kūne adrenalinas tiesiog virte verda. O sužadinti šiuos potyrius yra labai naudinga. Įspūdžiai lieka ilgam. O ką jau ir kalbėti apie kitokio laisvalaikio kūrimą, atsipalaidavimą, interaktyvias pramogas. Visą tai jaudina!

Kuo gali būti įdomi Helovino šventė?

Verta pastebėti tai, kad sunku būtų rasti žmogų, kuris nemėgsta pramogų. Puikiai suvokiame, kad jos gali būti tiek pasyvios, tiek ir aktyvios. Drąsiai galima teigti, kad artėjant “pačiai baisiausiai” metų nakčiai – spalio 31 d. – Helovinui apie pramogas galvojama vis dažniau ir dažniau. Žinoma, jos yra susijusios su mistika, tam tikrais personažais, išgąsčiu, baimės kurstymu ir pan. Tačiau, šie neigiami aspektai tokiu metu virsta ne neigiamomis, tačiau, teigiamomis emocijomis. Puikiai suvokiame tai, kad ši šventė mums yra dar kiek naujas reiškinys. Kur kas seniau ji pradėta švęsti JAV, o į Lietuvą atkeliavo vos prieš kelerius metus. Žinoma, žmonių nuomonė šiuo klausimu gali būti labai įvairi. Tarkime, vieniems tai atrodo nuostabi ir įdomi šventė, tačiau, tikrai net savo artimoje aplinkoje galite sutikti ne vieną skeptiškai nusiteikusį žmogų. Jų manymu, joje nėra nei grožio, nei pramogos, o šiurpūs dalykai jų gyvenimo būdui, elgsenai ar kitiems aspektams yra visiškai nepriimtini. Tačiau, bemaž kiekviena šventė visame pasaulyje turi savo “gerbėjų” ir “priešininkų” ratą. Tad, tai nėra nieko blogo. Kartais, mes neleidžiame sau mėgautis tuo, kas mums yra neįprasta, nesugebame priimti naujų atradimų. Tikėtina, kad tai iš dalies gali būti susiję ir su šios šventės propagavimu.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *