CANNABIS OIL CBDOL artritas - neigiami komentarai, nuomonės, kaina, oficiali svetainė
Jaunumi

CANNABIS OIL CBDOL artritas – neigiami komentarai, nuomonės, kaina, oficiali svetainė

CANNABIS OIL CBDOL yra populiarus natūralus vaistas, kuris turi daug naudingų savybių ir yra naudojami paplitusių ligų gydymo. Ji taip pat žinomas kaip BĮK (cannabidiol CANNABIS OIL CBDOL) ir yra viena iš 104 cheminių junginių, žinomas kaip kanabinoidų rasta kanapių augalų (Cannabis sativa) taip pat žinomas kaip kanapių arba marihuana (1).

tetrahidrokanabinolio (THC) yra pagrindinis psichoaktyvių kanabinoido rasti kanapių. “TNS jis sukelia pakitusi sąmonės būseną kanapių vartojimo. Tačiau, skirtingai nuo THC, CBD nėra psichiką.

Tai kokybė daro CANNABIS OIL CBDOL patrauklus variantas tiems, kurie ieško Skausmo be poveikio pokyčius sąmonėje, kuri suteikia marihuaną ar kai

vaistus.

CANNABIS OIL CBDOL yra pagamintas

iš ekstraktų kanapių augalų. Tada jis yra praskiestas aliejaus nešiklį, pavyzdžiui, kokoso aliejaus arba alyvuogių aliejaus.

CANNABIS OIL CBDOL populiarėja sveikatos ir Wellness pasaulyje. Atliko tyrimą, patvirtinantį, kad ši priemonė gali padėti gydyti daug negalavimų, pavyzdžiui, lėtinio skausmo ir nerimo įvairovė.

Šis straipsnis aptaria moksliškai įrodyta naudingų savybių CANNABIS OIL CBDOL ir kontraindikacijas jo naudojimo, ir kodėl jums reikia CANNABIS OIL CBDOL.

naudingų savybių CANNABIS OIL CBDOL

1. Palengvina skausmas

Marihuana yra naudojamas gydyti skausmo kelis tūkstantmečius, datuojamas 2900 BC (2). Neseniai mokslininkai atrado, kad kai kurie marihuanos komponentai, įskaitant CANNABIS OIL CBDOL gali turėti skausmą poveikį.

Žmogaus kūnas turi specializuotą sistemą, vadinamą Endokanabinoidinė sistema. Ji dalyvauja daugelio funkcijų, įskaitant miego, apetito, reakcija į skausmą ir imuninę sistemą (3) Reglamente.

organizmas gamina endocannabinoids, kurie yra neurotransmiterių, kad, savo ruožtu, jungiasi su kanabinoidų receptorių savo nervų sistemą.

Tyrimai parodė, kad CANNABIS OIL CBDOL gali padėti sumažinti chronišką skausmą įtakos veikla endokanabinoidiniam receptorius, mažina uždegimą ir bendrauja su neurotransmiterių (4).

Susiję straipsniai:

Pavyzdžiui, vienas tyrimas su žiurkėmis parodė, kad CANNABIS OIL CBDOL injekcijos sumažina skausmo atsaką į chirurginio pjūvį. Nors kitoje tyrimas nustatė, kad oralinis terapija CANNABIS OIL CBDOL labai mažina į sėdmens nervo skausmą ir mažina uždegimą (5, 6).

Keletas tyrimų žmonėms parodė, kad CANNABIS OIL CBDOL ir THC veiksmingas derinys į skausmo, susijusios su išsėtine skleroze ir artrito gydymui.

Spray Sativex, kuris yra CANNABIS OIL CBDOL ir THC derinys, yra patvirtintas keliose

šalyse skausmo, susijusio su išsėtinei sklerozei gydyti.

Tyrime, kurį sudaro 47 žmonių, sergančių išsėtine skleroze, gydomiems pacientams Sativex per vieną mėnesį, ten buvo reikšmingai sumažėjo skausmas ir raumenų spazmai, kai vaikščioti, palyginti su placebo grupe (7).

Kitas tyrimas parodė, kad Sativex žymiai sumažina skausmo lygį judėjimo, skausmas metu ramybės ir miego 58 žmonėms su reumatoidinio artrito (8).

2. Mažina nerimą ir depresiją

padidėjęs nerimas ir depresija yra bendras psichikos sutrikimas, kuris gali turėti pražūtingus pasekmių žmogaus gerai viduryje. Pasak Pasaulio sveikatos organizacijos, depresija yra viena iš pagrindinių priežasčių, dėl negalios visame pasaulyje, o nerimo sutrikimai užėmė šeštąją (9).

nerimo ir depresijos dažnai yra vertinami farmacijos papildų, kad gali sukelti šalutinio poveikio, įskaitant mieguistumo, nemiga,

seksualinės disfunkcijos ir galvos skausmas (10) skaičių. Be to, vaistai, pavyzdžiui, benzodiazepinais, gali būti priklausomybę ir gali sukelti piktnaudžiavimo medžiagomis (11).

įrodyta, kad CANNABIS OIL CBDOL mažina depresijos simptomai ir nerimas, todėl daugelis žmonių kenčia nuo šių sutrikimų, kurie domisi šio natūralaus gydymo.

Vieno tyrimo, 24 žmonės su socialinio nerimo sutrikimas gydomi arba 600 mg CANNABIS OIL CBDOL arba prieš viešą atlikimą placebą. Grupė, kuri gavo CANNABIS OIL CBDOL turėjo žymiai mažiau nerimas, pažinimo funkcijos sutrikimas, ir diskomfortą savo kalbos intervencijų, lyginant su placebo grupe (12).

CANNABIS OIL CBDOL net buvo naudojami nemigos gydymo ir nerimo vaikams su potrauminio streso (13).

CANNABIS OIL CBDOL taip pat parodė, antidepresantų poveikį kelioms gyvūnų tyrimų (14, 15).

Šios savybės yra susijusios su CANNABIS OIL CBDOL gebėjimo veikti ant smegenų gaminti serotonino receptorių, neuromediatorius, kuri reguliuoja nuotaiką ir socialinį elgesį.

3. Sumažina šalutinis poveikis vėžiui gydyti

Kodėl CANNABIS OIL CBDOL yra naudojamas onkologijoje? CANNABIS OIL CBDOL gali padėti sumažinti neigiamus simptomus neoplastinių ligų, ir sumažinti šalutinį poveikį, susijusį su vėžio

gydymo, pavyzdžiui, pykinimas, vėmimas ir skausmo.

Vieno tyrimo metu mes tyrė CANNABIS OIL CBDOL efektą ir THC turi 177 žmonės su skausmu susijęs su vėžiu, kad neatsakė į Skausmo. Pacientų, gydytų ekstrakto sudėtyje yra tiek junginių, ten buvo žymiai sumažinti skausmą, palyginti su tais, kurie gavo tik tetrahidrokanabinolio (16).

CANNABIS OIL CBDOL taip pat gali padėti sumažinti chemoterapijos sukelto pykinimo ir vėmimo, kurie yra kai kurie iš dažniausiai pasitaikantis šalutinis poveikis, susijusių su vėžio gydymo (17).

Nors yra vaistai, kurie padės susidoroti su šiais nerimo simptomų, kartais jie yra neveiksmingi, kuris paragina kai kuriuos žmones ieškoti alternatyvų.

16 pacientams, kuriems atliekama chemoterapija tyrimas parodė, kad CANNABIS OIL CBDOL derinys ir THC sumažina pykinimo ir vėmimo su chemoterapija susijęs efektyvesnis nei standartinis gydymas (18).

Kai in vitro ir gyvūnams tyrimai parodė, kad net CANNABIS OIL CBDOL gali turėti naudingų priešvėžinių savybių. Pavyzdžiui, viename tyrime buvo nustatyta, kad koncentruotas CANNABIS OIL CBDOL indukuoja mirties vėžinių ląstelių žmogaus krūties (19).

Kitas tyrimas parodė, kad CANNABIS OIL CBDOL inhibuoja agresyvių krūties vėžio ląstelių dauginimąsi pelėms (20).

Tačiau tai tyrimas in vitro, tai yra, in vitro ir su gyvūnais, todėl jie gali prisiimti tik, kad tai taip pat gali

dirbti su žmonėmis. Prieš priimant išvadas, būtina atlikti didesnį skaičių tyrimų, kuriuose naudojamos žmogaus dalykus.

4. Padeda kovoti su spuogai

Spuogai (spuogai) – viso problemiškas odos būklė, kuri paveikia daugiau kaip 9% gyventojų (21). Manoma, kad būti sukeltas daugelio veiksnių, įskaitant genetiką, bakterijų pagrindinių uždegimą ir riebalų perprodukciją, naftos perteklius sekrecijos, kad yra pagamintas riebalinių liaukų odoje.

Remiantis naujausiais moksliniais tyrimais, CANNABIS OIL CBDOL gali padėti gydyti spuogus, su savo priešuždegiminių savybių ir gebėjimo sumažinti riebalų gamybą.

Viename iš in vitro tyrimais buvo nustatyta, kad CANNABIS OIL CBDOL apsaugo nuo pernelyg didelio paskirstymas riebalinių ląstelių iš riebalinių liaukų, turi priešuždegiminį poveikį ir apsaugo nuo “aktyvios” agentų, tokių kaip prouždegiminių citokinų aktyvinimas (22).

Skaityti daugiau apie prouždegiminių ir priešuždegiminių citokinų galima rasti mūsų interneto svetainėje. Em>

Per kitą tyrimą su panašiomis išvadomis, todėl, kad CANNABIS OIL CBDOL gali būti veiksminga ir saugi metodas spuogų gydymas, iš dalies dėl savo naudingų priešuždegiminių savybių (23).

5. Gali turėti neuroprotekciniu savybes

Kodėl CANNABIS OIL CBDOL naudojamas psichiatrų ir neurologų? Mokslininkai įsitikinę, kad CANNABIS OIL CBDOL sugebėjimas veikti prieš endocannabinoide sistemos ir kitų signalizacijos sistemų smegenis gali suteikti naudos pacientams, sergantiems neurologinių sutrikimų.

Vienas iš labiausiai tirtų paraiškų CANNABIS OIL CBDOL yra neurologinių sutrikimų, tokių kaip epilepsija ir išsėtinės sklerozės gydymui. Nors tyrimai šioje srityje yra dar palyginti naujas, keli tyrimai parodė daug žadančių rezultatų.

Sativex, geriamasis purškimo susidedantis iš CANNABIS OIL CBDOL ir THC, buvo įrodyta, kaip saugiai ir veiksmingai sumažinti raumenų spazmai žmonių, sergantiems išsėtine skleroze.

Vienas tyrimas parodė, kad Sativex sumažino mėšlungis 75% 276 žmonių, sergančių išsėtine skleroze, patyrusių spazmai ir nereaguoja į gydymą su kitais papildais (24).

Per kitą tyrimą buvo tiriamas 214 pacientams, sergantiems sunkiu epilepsija. Po to, kai jie pradėjo vartoti 0,9 ir 2,3 g CANNABIS OIL CBDOL dėl kas 0,5 kg kūno svorio, traukuliai buvo sumažintas vidutiniškai 36,5% (25).

Dar vienas tyrimas parodė, kad CANNABIS OIL CBDOL žymiai sumažina priepuolių veiklą vaikams su sindromas Draveto, sudėtinga tipu kūdikystėje epilepsija (26).

Tačiau svarbu pažymėti, kad kai kurie šių tyrimų žmonės patyrė nepageidaujamos reakcijos, susijusios su gydymu CANNABIS OIL CBDOL, pavyzdžiui, mėšlungis, karščiavimas ir viduriavimas.

CANNABIS OIL CBDOL buvo taip pat tyrė galimo jos veiksmingumo gydant kelias kitas neurologines ligas.

Pavyzdžiui, keli tyrimai parodė, kad gydymas CANNABIS OIL CBDOL gerina gyvenimo ir kokybės miego žmonėms kokybę su Parkinsono liga (27, 28).

Be to, tyrimai gyvūnų ir in vitro parodė, kad CANNABIS OIL CBDOL gali sumažinti uždegimą ir padėti užkirsti kelią neurodegeneracijos, susijusios su Alzheimerio liga (29).

Per vieną ilgalaikio tyrimo, mokslininkai davė CANNABIS OIL CBDOL pelėms genetiškai linkę susirgti Alzheimerio liga, rasti, kad ji padėjo išvengti mažėja kognityvinių funkcijų (30).

6. Gali būti naudinga širdies

Naujausi tyrimai susiję CANNABIS OIL CBDOL su keliais naudos širdies ir kraujagyslių sistemą, įskaitant galimybę sumažinti padidėjusį kraujo spaudimą.

Aukštas kraujo spaudimas yra susijęs su didesne rizika kelių sveikatos priežiūros sąlygomis, įskaitant insultą, miokardo infarktą ir metabolinio sindromo.

Tyrimai rodo, kad CANNABIS OIL CBDOL gali būti natūralus ir veiksmingas būdas už aukšto kraujospūdžio gydymui.

Neseniai atlikto tyrimo duomenimis, buvo gydomi 10 sveikų vyrų, kurie suvartojo 600 mg CANNABIS OIL CBDOL kasdien, ir buvo nustatyta, kad naftos mažina kraujo spaudimą, lyginant su placebu.

Tas pats tyrimas taip pat davė Vyrams testavimus, kurie paprastai padidinti kraujo spaudimą. Įdomu pažymėti, kad vienkartinė dozė CANNABIS OIL CBDOL atvedė prie to, kad vyrai pastebėjo mažesnę kraujospūdžio padidėjimas, nei įprastai, atsakant į šių tyrimų (31).

Mokslininkai pasiūlė, kad stresas – ir nerimas mažinimo savybės CANNABIS OIL CBDOL yra atsakingi už savo naudingų savybių, siekiant sumažinti kraujo spaudimą

.

Be to, keli tyrimai su gyvūnais parodė, kad CANNABIS OIL CBDOL gali padėti sumažinti uždegimą ir ląstelių mirtį, susijęs su širdies ligomis, nes jos stiprus antioksidantas ir anti-stresas savybių.

Pavyzdžiui, vieno tyrimo buvo nustatyta, kad CANNABIS OIL CBDOL gydymas sumažina oksidacinis stresas ir apsaugo nuo širdies pažeidimą pelėms su cukriniu diabetu ir širdies liga (32).

7. Ką dar naudojamas CANNABIS OIL CBDOL

CANNABIS OIL CBDOL taip pat buvo tiriamas jo galimų naudingų savybių gydyti kitų nei minėtų sveikatos problemų skaičių.

Mokslininkai įsitikinę, kad CANNABIS OIL CBDOL suteikia naudą po sveikatos:

antipsichoziniai poveikis:. tyrimai rodo, kad CANNABIS OIL CBDOL gali padėti žmonėms, sergantiems šizofrenija ir kitų psichikos sutrikimų, mažinant psichozės simptomus (33)

Padeda priklausomybės nuo psichoaktyvių medžiagų gydymo: yra įrodyta, kad CANNABIS OIL CBDOL juos pakeičia plokštės smegenyse susijusi su priklausomybės. Buvo pastebėta, kad žiurkių CANNABIS OIL CBDOL sumažina priklausomybę nuo morfino ir reguliuoja elgesį, susijusį su paieškos, heroinas (34).

Nuodai poveikis: tyrimuose in vitro ir gyvūnų kanapių sėklų aliejus pasižymi antinavikinio poveikio. Jis buvo parodyta, kad gyvūnų sumažino plitimo krūties vėžio, prostatos, gaubtinės žarnos, smegenų, plaučių ir (35) laipsnį.

Prevencija diabeto. pelėms su diabeto gydymo CANNABIS OIL CBDOL sumažino sunkių ligos simptomų iki 56% ir ženkliai sumažinamas uždegimą (36)

Kontraindikacijos ir šalutinis poveikis CANNABIS OIL CBDOL

nedaugelis žino, kas CANNABIS OIL CBDOL, taip pat reikia žinoti jos galimo neigiamo poveikio. Nors CANNABIS OIL CBDOL paprastai gerai toleruojamas ir laikomi saugiais, tai gali sukelti nepageidaujamas reakcijas kai kuriems žmonėms.

šalutinis poveikis užfiksuojami tyrimai apima (37):

  • Nerimas ir depresija
  • Psichozė
  • Pykinimas
  • Vėmimas
  • Mieguistumas
  • Burnos
  • svaigimas
  • Viduriavimas
  • Pokyčiai apetitas

Tai žinoma, kad CANNABIS OIL CBDOL sąveikauja su keliais papildais. Prieš pradėdami naudoti alyvos, aptarkite tai su gydytoju, siekiant užtikrinti savo saugumą ir išvengti galimos žalos ir grėsmės sąveiką (38).

Kontraindikacija į CANNABIS OIL CBDOL naudojimo yra Idiosinkrāzija.

Mes neturėtų naudoti CANNABIS OIL CBDOL kepimui, nes kitaip jis bus ne tik prarasti naudingų savybių, bet taip pat gali pakenkti sveikatai.

Kaip vartoti CANNABIS OIL CBDOL dozavimas

Šios dozės, remiantis moksliniais tyrimais, leidiniais, tradicinio vartojimo ir ekspertų nuomonės. Mes daugiausia dėmesio bus skiriama CANNABIS OIL CBDOL registratūroje kaip priedas. Dozes po kanabinoidų ir gydymo trukmė priklauso nuo konkrečios ligos (ir kitų faktorių).

Konkrečios rekomendacijos dėl dozavimo CANNABIS OIL CBDOL įvairių ligų

lėtinis skausmas : 2,5-20 mg (žodžiu)
epilepsija :.., 200-300 mg (burnos) per parą
problemų, susijusių su judėjimo dėl Huntingtono liga :. 10 mg / kg kūno svorio per parą dozę šešių savaičių (burnos)
miego sutrikimai : 40-160 mg (burnos) psichikos liga (šizofrenija): 40-1,280 mg per burną, per parą
glaukoma :. vienos poliežuvinės dozė 20-40 mg (& gt; 40 mg galima padidinti akispūdis).

Įžvalgos

naudingų savybių CANNABIS OIL CBDOL yra tiriamas ilgą laiką dėl daugelio bendrų sveikatos problemų, įskaitant padidėjusio nerimo, depresijos, odos problemų (spuogai) ir širdies ligai gydyti tema. Straipsnyje aptarėme, kas yra CANNABIS OIL CBDOL.

žmonių su vėžinių ligų, CANNABIS OIL CBDOL gali padėti sumažinti dabartinius simptomus ligos ir šalutinių poveikių nuo medicininių procedūrų.

Tyrimai galimų naudingų savybių CANNABIS OIL CBDOL tebevyksta, todėl naujų terapinių programas šiai natūraliomis priemonėmis būtinai bus sužinojau.

tik vienas nustatė iki šiol kontraindikacija į CANNABIS OIL CBDOL naudoti yra Idiosinkrāzija, todėl įsitikinkite, kad testo jautrumo prieš pirmą naudojimą.

Jūs taip pat domina:

Ginger pykinimas – pagalbos ar nezachem būtinybę imtis pepsinas, funkcijų organismsto tokių lectins yra, į kokius produktus jie содержатся14 geriausius nootropics Išbandyta effektivnostpukola vitaminų глазL-teanino: taikymo , naudingas svojstvenny lėšos trewavasae – sportui ir į itnerary riebalų: kaip pažiūrėtų dieną (kapsulės ir skystis) grūdai glitimo – nemokamai speakmy būtų dėkingas, jei galėtumėte pasidalinti šį straipsnį socialiniuose tinkluose!

You may also like...