Jaunumi

Agromax kiek tai kainuoja?augalų pakyla iki ekstremalių temperatūros pokyčių ir drėgmės atsparumo trūksta. Agromaks Tsink200 – labai koncentruotas trąšas Top padažu, leidžianti kompensuoti cinko trūkumas augaluose visą auginimo sezono lapijos taikymo. Vandenyje tirpus ir membrana formos cinko pronikatel užtikrinti visišką absorbciją cinko ir padidinti elemento mobilumą augalų audiniuose. Cinko yra būtinas normaliam organizmo funkcionavimui augalų hormonų, nukleino rūgščių, padidėja žiedadulkes vaisingumo, stimuliuoja kalcio absorbciją. Azotobacter – pagreitina augimą, didina imunitetą ir kitais sodo augalais, žinoma praturtina dirvą

.

Pasak FTS vykdomieji organai bendrovės neįtrauktos diskvalifikuotos asmenis. Mūsų produkcija dirba aukštos kvalifikacijos specialistai, turintys didelę patirtį, kurie nuolat tobulina savo žinias ir

įgūdžius. 10 metų GC “Agromaks” iš smulkaus verslo tapo viena iš didžiausių gamybos įmonių Rusijoje ir NVS. Mūsų gamybos pajėgumai ir apimtys pieno įrangos padidėjo dešimt kartų.


Žemės ūkio bendrovė siūlo daugiausia brangus importuojamas įrangą pieno pramonėje. Gamybos ir pristatymo aukštųjų technologijų pieno įrangos ir specializuotų pieno sistemas žemės ūkio ir pramonės sektoriui Rusijoje ir NVS šalyse.


Bendras valda gydymo augalų apsaugos ir lapijos taikymo žymiai sumažina išlaidas. Skystis koncentruotas trąšos, turinčios boro 11% (150 g / l). Sudėtyje esminius mikroelementus, kurie sukelti fermentinių procesų sėklos gemalo, skatina anksčiau atsiradimą sodinukai ir padidinti šalčio. Dalis rūgšties arhidonovaya kontrolės augaluose sisteminę atsparumas abiotiniais ir biotinių veiksnių kenkia arba ligų, gaminant phytoalexins.


sudėtis yra visiškai suderinta su dirvožemio savybėmis, jis pasirenkamas taip, kad neturi neigiamo poveikio dirvožemio, yra saugus žmonėms ir gyvūnams. Narkotikų pagreitina sėklų dygimą, todėl yra plačiai naudojamas kaip mirkymas. Bendrovė buvo įregistruota prieš 11 metų, tai rodo, kad stabilų veikimą ir priežiūrą valdžios institucijoms. Jei esate savininkas arba šios bendrovės vadovas, galite pridėti arba redaguoti savo kontaktinę informaciją. Be to, jūs galite užsiregistruoti ir naudoti specialius tarifus puslapio valdymą.

F1.1310Ustavny kapitalo (akcinis kapitalas, įgaliotas lėšų, partnerių įnašai) 0tys. 2018Strahovye įmokos už privalomąjį socialinį draudimą laikinojo nedarbingumo ir motinystės rublių. 2018Strahovye ir kitos įmokos už privalomojo pensijų draudimo įskaityta Rusijos rublių į pensijų fondą. GodNaimenovanieSumma2018Strahovye įmokos už privalomąjį sveikatos draudimą nuo darbingo amžiaus gyventojų, kurie yra pervedami Federacinės Privalomas sveikatos draudimo fondo rublių biudžetą.


Galite skambinti telefono numerį arba patikrinti, ar kitų kontaktų internete bio-Agromax.ru. Puiki vieta, darbo valandos nuo 8 iki 20, draugiškas aptarnavimas, jaukus. FOLCROP B – jis yra skystų trąšų su dideliu kiekiu boro. Subalansuotas derinys ir optimalus maistingų medžiagų sudėtį.


Bet pačios medžiagos kopijavimas leidžiama su privaloma naudoti išteklių nuoroda. Jūsų naršyklė nepalaiko teikti visapusišką paramą JavaScripts, kad gali būti vėluojama į darbą remiantis portalo puslapiuose.


realiu laiku jūs galite pamatyti ne tik paskirtą datą, laiką ir kambarių skaičių, tačiau faktinis pradžios ir pabaigos laiką, kad visais klausimais, susijusių su bendrovės akcininkų susirinkime. Išnagrinėti pateiktų arbitražui bylose, susijusiose įmonėms pasirinktą laikotarpį, nes ieškovo ir atsakovo reikalavimų grafiką. Visą informaciją apie fizinių ir juridinių asmenų įkaitu. Informacija apie data ir numeris pranešimo, įkaito ir įkeisto turto, taip pat įkeitimo objektą. Paspaudę ant “Užsisakyti skambutį”, Sutinku su asmens duomenų tvarkymu.


Dalys (

Agromax

“Agromax” – pirmasis AGROCENTER sudėtingų produktų ir paslaugų, siūlo ūkininkams pilną paslaugą geriausiomis įmanomomis sąlygomis. Mes naudojame slapuką suteikti jums daugiau galimybių naudojantis svetainėje. Tęsiant naršyti šioje svetainėje arba uždaryti šį laišką, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Agromaks Kaliy450 – labai koncentruotas trąšų tręšimo, leidžianti visiškai užtikrinti augalus su kalio priemonėmis lapijos taikymo. Vandenyje tirpus Kalio forma ir membrana pronikatel palengvinti visišką absorbciją elementą, padidinti mobilumo nariui, augalų audiniuose.


  • Kurti B2B portalas už dalyvavimą gyvulininkystės įrangos srityje tiekėjo automatizuoti ir pagerinti patogumą.
  • Trąšos pat rekomenduojama naudoti kaip padažu krūmai ir vaismedžiai, ypač persodinimo į naują vietą .
  • Telefonas, el.pašto adresas oficiali svetainė ir kitus kontaktinius duomenis UAB “Autopilotas Auto” išvykęs į Unified ir gali būti įtraukta į organizacijos atstovas.
  • funkcinis atsijodama įranga taip pat leidžia sėklų paruošimo saugojimui arba sodinimui
  • grūdų valymo -. jis yra vienas iš svarbiausių etapų grūdų
  • perdirbimo siekiant sėklų mirkymas turi būti iš 1 paketėlio turinį praskiesti 1 litro vandens
  • ketvirtis ..

Mūsų specialistai suteiks profesionalią pagalbą reikalingų įrangos dalių tinka jūsų gamybos technologijos parinkimo. Sėkmingai dalyvavo nuo įrangos rinkoje daugiau nei 10 metų, jis yra oficialus atstovas iš pirmaujančių pasaulio gamintojų. Jūs žinote, telefoną ar kitą Susisiekite su mumis? Kryme, Rusijos auginamos hibridinės sėklos cukrinių runkelių, kuris pakeis užsienio gamintojų sėklas. Kuo jis skiriasi nuo Europos tie, sakė įmonės direktorius “Agromaks” Andrejus Savchuk.


gaminti skystųjų trąšų padavimo mikro

Medžiagų perspausdinti iš svetainės leidžiama gavus raštišką sutikimą svetainės administracija. Šiame leidinyje spausdinami straipsniai tarptautinės skubios paramos fondas JT Vaikų (UNICEF) ir “Gelbėkit vaikus” labdaros fondo “suteikti gyvenimą! “, Kuri yra perduodama iš 1 rublis kiekvienas žurnalo numeryje Parduodama, kad kiekvienas, kuris perka žurnalą, dalyvauja labdaros renginį. Žurnalas yra draugai su savo skaitytojais, publikuoti savo laiškus, piešiniai, istorijos, įdomūs receptai, amatų, ir tt yra.


Paspaudę “siųsti prašymą”, Sutinku su asmens duomenų tvarkymu. Portalo įgyvendinama pirkimų funkcionalumą didmeninių prekiautojų ir mažmeniniams klientams, suteikia patogų produkto paiešką įdomaus profilio.


F2.2520Rezultat iš kitų operacijų, kurios neįtrauktos į grynosios pajamos (nuostoliai) perioda0tys. F1.1300Itogo pagal III skirsnis – Kapitalas ir rezervy12987tys

.

Informacija apie dalyvavimą OOO “Auto Cruise” konkursuose nerasta. Informacija apie arbitraže organizacijos dalyvavimo bylose nėra. Naujas teismo byla Nr.A / 2020 iš 03.03.2020 ieškovas,

ieškinio rublių sumą. Naujas teismo byla Nr.A / 2020 iš 18.03.2020 ieškovas, ieškinio rublių sumą.


Yra paskelbtas neliesti atsiliepimų iš vaikų pradinio mokyklinio amžiaus. Detali informacija apie prekių ženklų, išradimų, naudingųjų modelių, įskaitant registracijos numeris, data, pradžios ir nutraukimo statusą.

Mūsų klientai – šimtai pelningų gyvulininkystės įmonėse bei ūkiuose. Pagrindinis tikslas jos sukūrimo buvo pagaminti modernią pieno įrangą žemės ūkiui už prieinamą kainą, kuri yra kokybės nenusileidžia užsienio analogais. Rusijos Federacijos ir remti agroverslo plėtrą ir buvo įkurta gamybos įmonė fabrikas “IzhAgromax».


Visi įrangą ir yra mūsų duomenų bazėje. Jūsų naršyklė neatitinka techninių reikalavimų, dirbant su kibirkštimi. Informacija apie vykdymo procesą prieš «Cruise-Auto” negali būti rasta.


išvadą nagrinėti teismo byloje Nr A / 2020 dėl 18/03/2020 į pirmojoje instancijoje. Organizavimas ieškovui, ieškinio rublių sumą.


Ar tai jūsų įmonė?


komponentai yra greitai ištirpinamas maišant į darbinio tirpalo. Trečiosios gydymo dienų po žydėjimo pagerinti lapų ir geriau šaudyti augimo pasiūlą.You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *